Noc Válečníků 12: Zdeněk Krupička ovládl odvetu s Janem Matouškem!

1326. května 2016 ožila kladenská sportovní hala Nocí Válečníků. Již po dvanácté v řadě se Hakimovi Majerovi podařilo uspořádat velkolepý večer plný špičkových zápasnických duelů, ať už šlo o MMA, THAI BOX či K-1.

122
Novinkou byl letos i zápas dvou špičkových paraboxerů, tedy boxerů na vozíku. Jednalo se o odvetný duel mezi Zdeňkem Krupičkou z pražského oddílu SAC Praga a Janem Matouškem z BC Řešeto Znojmo.

2

Oba borci se na odvetu dlouhodobě připravovali a od prvního do posledního odbouchnutí gongu jeli naplno. V ringu se o hladký průběh zápasu staral již tradičně skvělý Stanislav Nechvátal, na bodech o výsledku rozhodovali zkušení profesionální rozhodčí.

3

Zápas skončil nejtěsnějším možným výsledkem 2:1 na body. Optikou diváka bylo velmi obtížné rozhodnout, který z borců je lepší. Mohlo tak klidně dojít na opakování loňské remízy, což ovšem nová pravidla paraboxu neumožňují. Rozhodčí se museli přiklonit na jednu či druhou stranu.

6

Z vítězství se tentokrát radoval Zdeněk Krupička z pražského oddílu SAC Praga se svým trenérem Romanem Blatníkem Hořejším. Velké poděkování patří samozřejmě Hakimovi, který nás k tomuto fantastickému večeru přizval. Největší díky ale patří našemu hlavnímu sponzorovi, stavební společnosti CET ze Stráže n. Nežárkou, hlavnímu partnerovi Městské části Prahy 9 a hlavnímu mediálnímu partnerovi Proboxing.cz, bez kterých by Česká paraboxerská asociace jen těžko přežívala.7 8 9 10 11 12 15 13 14 20

Foto: Václav Konrád / Czechfighters.cz